bilety
pl

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych to najbardziej malownicze i świąteczne wydarzenie w Poznaniu! Co roku przyciąga tysiące ludzi, którzy lubią obcować ze sztuką, chcą skorzystać z bogatej listy warsztatów artystycznych oraz zakupić unikatowe prezenty świąteczne!

Trzy dedykowane strefy:

ART & CRAFT

Gotowe przedmioty  wykonane przez artystów oraz  rzemieślników – wszystko to co wyszło spod ręki twórców z dodatkiem dużej ilości kreatywności i pasji: biżuteria, szkło, ceramika, galanteria skórzana, ozdoby świąteczne i artykuły do dekoracji wnętrz, zabawki, rzeźba, malarstwo.

FASHION – BEZLIQ

Specjalna strefa dla młodych projektantów mody, którzy wcześniej uczestniczyli w Targach Mody Poznań, będą mogli zaprezentować i sprzedać swoje unikatowe stroje oraz dodatki do odzieży.

MATERIALS

Czym jest sztuka bez odpowiednich narzędzi i materiałów? W tej strefie Festiwalu znajdą się artykuły do twórczości plastycznej, szycia, decupage, robótek ręcznych – najpotrzebniejsze akcesoria oraz półprodukty.

Najważniejsze atrakcje:

WARSZTATY

Staramy się aby uczestnicy brali udział w jak największej liczbie warsztatów oraz pokazów. Również w tym roku uczestnicy Festiwalu będą mogli uczyć się nowych technik artystycznych, podczas spotkań z wystawcami.

POZNAŃSKI ŁAŃCUCH ŚWIĄTECZNY

Co roku zapraszamy Poznaniaków do wspólnego klejenia świątecznego łańcucha.  Każdy może zrobić swój fragment w domu i dołączyć go do Poznańskiego Łańcucha Świątecznego. Ubiegłoroczny Łańcuch ozdobił Aleję Lipowową nadając targom świąteczny klimat, mamy nadzieję, że w tym roku uda się wspólnie stworzyć co najmniej 3 kilometry Łańcucha!

UNIKATOWE PREZENTY

Festiwal to idealne miejsce na świąteczne zakupy, ponieważ odbywa się przed Mikołajkami oraz Bożym Narodzeniem. Dzięki ofercie artystów, rzemieślników oraz projektantów mody można zakupić unikatowe, ręcznie robione prezenty, albo wziąć udział w warsztatach i samemu wykonać prezent dla bliskiej osoby.

Zapraszamy od 30.11-2.12.2018:

Piątek 12:00 – 19:00
Sobota 10:00 – 19:00
Niedziela 10:00 – 18:00

Ceny biletów:

15,00 zł - bilet jednorazowy
13,00 zł - bilet jednorazowy w przedsprzedaży
10,00 zł -
bilet ulgowy (emeryci, renciści, uczniowie szkół podstawowych do 13 roku życia)
wstęp bezpłatny
- dzieci do 3 roku życia

LOKALIZACJA:
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wejście Wschodnie
ul. Głogowska 14, Poznań
Pawilon numer 3

Tak było w 2017 roku!

A tak się bawiliśmy w roku 2016!