Organizator:

O targach

Podziel się

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych to najbardziej malownicze i świąteczne wydarzenie w Poznaniu! Co roku przyciąga tysiące osób, które lubią obcować ze sztuką i chcą zakupić unikatowe prezenty i ozdoby świąteczne.

 

BILETY DO KUPIENIA NA

17 - 19 grudnia 2021

Międzynarodowe Targi Poznańskie 
Wejście Północne, od ul. Bukowskiej
Pawilon 6

Zapraszamy na najbardziej świąteczne spotkanie w Poznaniu w godzinach: 
17.12.2021 (piątek): 12.00 - 19.00
18.12.2021 (sobota): 10.00 - 19.00
19.12.2021 (niedziela): 10:00 - 18.00

   

 

#

Oryginalność i wyjątkowość

Festiwal Sztuki to nie tylko doskonałe miejsce na znalezienie unikalnych prezentów dla Twoich bliskich, to również miejsce na samodzielne ich wykonanie. Stwórz własnoręcznie wyjątkowy prezent, albo kup unikalny podarunek od lokalnych artystów i rzemieślników.

Trzy dedykowane strefy:

ART & CRAFT

Gotowe przedmioty  wykonane przez artystów oraz  rzemieślników – wszystko to co wyszło spod ręki twórców z dodatkiem dużej ilości kreatywności i pasji: biżuteria, szkło, ceramika, galanteria skórzana, ozdoby świąteczne i artykuły do dekoracji wnętrz, zabawki, rzeźba, malarstwo.

 

FASHION 

Specjalna strefa dla projektantów mody, którzy będą mogli zaprezentować i sprzedać swoje unikatowe stroje oraz dodatki do odzieży.

 

MATERIALS

Czym jest sztuka bez odpowiednich narzędzi i materiałów? W tej strefie Festiwalu znajdą się artykuły do twórczości plastycznej, szycia, decupage, robótek ręcznych – najpotrzebniejsze akcesoria oraz półprodukty.

 

 

UNIKATOWE PREZENTY

Festiwal to idealne miejsce na świąteczne zakupy, ponieważ odbywa się przed Mikołajkami oraz Bożym Narodzeniem. Dzięki ofercie artystów, rzemieślników oraz projektantów mody można zakupić unikatowe, ręcznie robione prezenty, albo wziąć udział w warsztatach i samemu wykonać prezent dla bliskiej osoby.

FSiPA

WARSZTATY

Podczas Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych będzie można nie tylko zakupić unikatowe prezenty i dekoracje świąteczne, ale także skorzystać z ciekawych warsztatów artystycznych organizowanych przez rękodzielników, którzy podzielą się swoją pasją i wiedzą, pomagając wykonać ozdoby i upominki dla bliskich. 

Przystanek na Wianek 

Prezenty niekoniecznie muszą być kupione, a często najcenniejsze są te wykonane własnoręcznie.
Przez wszystkie 3 dni wydarzenia, Kwiaciarnia Przystań Po Kwiaty zaprasza na dwugodzinne warsztaty, podczas których będzie można nauczyć się w jaki sposób wykonać wianki świąteczne, które idealnie sprawdzą się jako ważny element dekoracyjny świątecznej aranżacji. 

Godziny:
Piątek (17.12): 17.00 - 19.00
Sobota (18.12): 12.00 - 14.00 oraz 16.00 - 18.00
Niedziela (19.12): 13.00 - 15.00

Liczba osób:
Liczba miejsc ograniczona - 5 osób w grupie. 

Koszt:
Koszt warsztatów 70 zł (w cenie materiały i ozdoby do wykonania wianka). 

Zapisy:

 

Aromatyczne Święta 

Uczestnicy Festiwalu będą mieli również możliwość wzięcia udziału w warsztatach organizowanych przez markę LaQ, podczas których stworzą własne, aromatyczne kule do kąpieli. Możliwość wyboru koloru i zapachu pozwoli skomponować idealny bukiet zapachowy, tworząc prosty, ale wyjątkowy prezent. 

 

 

 

BILETY DO KUPIENIA NA