bilety
pl

Jarmark Bożonarodzeniowy na Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych – Poznań 2018!

Nasz Festiwal szczególnie warto odwiedzić przed zbliżającymi się Mikołajkami i Świętami Bożego Narodzenia. Niczym tradycyjny Jarmark Świąteczny zachwyci Was nietuzinkowymi prezentami, ozdobami choinkowymi i dekoracjami od najlepszych rękodzielników i artystów

Szukasz pomysłu na prezent świąteczny?

Festiwal to idealne miejsce na świąteczne zakupy, ponieważ odbywa się przed Mikołajkami oraz Bożym Narodzeniem. Dzięki ofercie artystów, rzemieślników oraz projektantów mody można zakupić unikatowe, ręcznie robione prezenty, albo wziąć udział w warsztatach i samemu wykonać prezent dla bliskiej osoby.

Zrób sobie prezent – weź udział w warsztatach!

W poprzedniej edycji udało nam się zorganizować ponad 75 warsztatów! Również w tym roku uczestnicy Festiwalu będą mogli uczyć się nowych technik artystycznych, podczas spotkań z wystawcami. Najmłodsi będą mogli zrobić eko zabawki czy z włóczki, a rodzice mogą nauczyć się nowych technik zdobienia, obejrzeć pokaz malarstwa czy nauczyć się haftować!

LISTĘ WARSZTATÓW ZNAJDZIESZ TUTAJ

W Europie każde większe miasto - Berlin, Praga czy Wiedeń - organizuje Jarmark Świąteczny. W Poznaniu o świąteczny nastrój zadba ponad 170 wystawców, biorących udział w Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. Będzie on większy niż jakikolwiek inny kiermasz świąteczny w Polsce!

Festiwal to idealny pomysł na przedświąteczny weekend z dziećmi. Dzięki zadaszonemu terenowi, bez względu na warunki pogodowe, dzieci będą mogły wziąć udział w kreatywnych warsztatach. Będą mogły też wspólnie z nami stworzyć Poznański Łańcuch Świąteczny – czeka na Was wiele rozrywek i zabawy.

Zapraszamy na Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych w dniach 30 listopada - 2 grudnia 2018!

2.jpg

2018-11-26