bilety
pl

Jarmark Bożonarodzeniowy na Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych – Poznań 2016!

Nasz Festiwal szczególnie warto odwiedzić przed zbliżającymi się Mikołajkami i Świętami Bożego Narodzenia. Niczym tradycyjny Jarmark Świąteczny zachwyci Was nietuzinkowymi prezentami, ozdobami choinkowymi i dekoracjami od najlepszych rękodzielników i artystów.

Zrób sobie prezent – weź udział w jednym z ponad 40 inspirujących warsztatów.

Wspólnie z wystawcami zorganizowaliśmy szereg różnych warsztatów - dla dorosłych i dla dzieci. Każdy znajdzie coś dla siebie: od tradycyjnych metod szydełkowania i koronkarstwa poprzez techniki zdobnicze, kończąc na nowoczesnych warsztatach z użyciem markerów. Może z Festiwalu wróci z Wami do domu szydełkowy Pokemonem? :)

LISTĘ WARSZTATÓW ZNAJDZIESZ TUTAJ

W Europie każde większe miasto - Berlin, Praga czy Wiedeń - organizuje Jarmark Świąteczny. W Poznaniu o świąteczny nastrój zadba ponad 220 wystawców, biorących udział w Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. Będzie on większy niż jakikolwiek inny kiermasz świąteczny w Polsce!

Festiwal to idealny pomysł na przedświąteczny weekend z dziećmi. Dzięki zadaszonemu terenowi, bez względu na warunki pogodowe, dzieci będą mogły wziąć udział w kreatywnych warsztatach. Będą mogły też wspólnie z nami stworzyć Poznański Łańcuch Świąteczny – czeka na Was wiele rozrywek i zabawy. Zapraszamy!

Nie czekaj i kup już dzisiaj bilety na Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych!

2016-11-29