bilety
pl

Gdzie jest wejście na Festiwal?

Festiwal mieści się w pawilonie 7 i 8 - najlepszym wejściem będzie:

Wejście Zachodnie - od strony ul. Śniadeckich

Jak dojechać na Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych?

W tym samym czasie na targach odbywa się CAVALIADA, w zeszłym roku odwiedziło nas 35 tysiące osób, cały teren targów jest zarezerwowany dla zawodników, w związku z tym nie jest dostępny parking na terenie MTP. Zachęcamy do przyjazdu komunikacją miejską.

Dojazd komunikacją miejską:

Przystanek Most Dworcowy - tramwaje numer 5, 6, 8, 10, 18
Przystanek naziemny Dworzec Zachodni - tramwaje numer 5, 8, 11, 12
Przystanek podziemny Dworzec Zachodni - tramwaje numer 12, 14

Dojazd na Festiwal Kolejami Wielkopolskimi!

Międzynarodowe Targi Poznańskie zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego, co powinno być tym większą zachętą dla zainteresowanych udziałem w imprezie dojeżdżających spoza Poznania.

Pociągiem Kolei Wielkopolskich dojedziesz do centrum wygodnie i szybko, omijając uciążliwe uliczne korki. Zachęcamy do zapoznania się z naszym rozkładem jazdy na stronie internetowej i wyborem najbardziej dogodnego połączenia. Bilety w korzystnych cenach można kupić również przez Internet, nie wychodząc z domu.

A jeśli przyjadę samochodem?

W związku z zamknięciem parkingu na terenie targów zapraszamy na parking przy ul. Matejki 63 - 10 minut pieszo od targów.

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. oferują swoim gościom 24 godzinny, strzeżony parking (850 miejsc parkingowych) oddalony o 350 metrów od terenów wystawowych. Parking obsługuje zarówno pojazdy osobowe, jak i autobusy. Na teren parkingu można wjechać dwoma bramami: od ulicy Matejki 63 (brama główna, czynna przez wszystkie dni w roku), oraz od ulicy Ułańskiej (brama zapasowa uruchamiana podczas dużych targów).

Ceny parkingu MTP przy ul. Matejki 63
2 PLN / godz. dla motocykli i skuterów
4 PLN / godz. dla samochodów osobowych i dostawczych
6 PLN / godz. dla samochodów ciężarowych do 6 m i autobusów
12 PLN / godz. dla pojazdów wielkogabarytowych

Dodatkowo można skorzystać z innych miejsc parkingowych w obrębie ulic Śniadeckich, Głogowskiej czy Matejki. Przypominamy, że w sobotę oraz w niedziele nie obowiązuje płatna strefa parkowania.

Przyjdę pieszo, którędy mogę wejść na Festiwal?

Wejście Zachodnie - od strony ul. Śniadeckich

Wejście Wschodnie - ul. Głogowska 14

Czy są dostępne szatnie?

Tak, szatnie będą dostępne w cenie 2 zł za sztukę oddanej odzieży, 5 zł za sztukę oddanego bagażu. Szatnia jest umiejscowiona przy kasach – proponujemy kupić bilet, oddać kurtkę do szatni następnie wejść na teren Festiwalu.

Czy na terenie targów mogę kupić coś do jedzenia?

Tak, zarówno obiad jak i przekąski, napoje i słodycze znajdziesz na terenie Targów. Na ternie Festiwlau znajduje się MTPcafe oraz restauracja MTPbistro, w których można zjeść lunch czy obiad.

Czy na terenie targów jest bankomat?

Na terenie targów można wypłacić gotówkę korzystając z funkcji cashback przy okazji dowolnych zakupów w punktach MTPcafe i MTPbistro. Maksymalny limit wypłacanej gotówki to 300 zł - karty VISA, 500 zł - karty MasterCard.

Bankomat zlokalizowany jest poza terenem targów przed Wejściem Wschodnim od strony Mostu Dworcowego / ulicy Głogowskiej 10.

Czy na teren targów można wejść z psem?

Nie, zgodnie z Regulaminem dla Zwiedzających psy oraz pozostałe zwierzęta nie zostaną wpuszczone na teren targów.