Organizator:

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych 2-4.12.2022

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych to trzy dni świątecznych okazji. Zapraszamy 2-4 grudnia na Międzynarodowe Targi Poznańskie, aby razem z nami stworzyć wyjątkową atmosferę i cieszyć się możliwością kupienia wyjątkowych, ręcznie robionych prezentów dla swoich bliskich.

 

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych 
2-4 grudnia 2022 
PCC, poziom 0

Poznaliśmy już dokładną datę najbardziej malowniczego i wyjątkowego wydarzenia w Poznaniu, które każdego roku cieszy się ogromną popularnością, zarówno wśród wystawców, którzy mają niezwykły talent do tworzenia oryginalnych produktów, z pewnością stających się wyjątkową ozdobą w niejednym domu oraz zwiedzających, którzy po prostu lubią obcować ze sztuką, chcą skorzystać z proponowanych w trakcie wydarzenia warsztatów, ale przede wszystkim znaleźć spersonalizowane prezenty świąteczne. 

 

Festiwal to trzy dedykowane strefy: 

  • STREFA ART & CRAFT - gdzie artyści i rzemieślnicy przedstawią niezwykle kreatywne produkty, m.in. biżuteria, ceramika, zabawki, artykułu do dekoracji wnętrz czy ozdoby świąteczne. 

 

  • STREFA FASHION - z unikatowymi strojami oraz dodatkami do odzieży.

 

  • STREFA MATERIALS - tu znajdą się najpotrzebniejsze akcesoria do twórczości plastycznej. 

 

Serdecznie zapraszamy do obserwowania naszej strony oraz mediów społecznościowych, gdzie na bieżąco będzie dodawać wszystkie informacje na temat wydarzenia, marek oraz proponowanych produktów.