Organizator:

Co, gdzie, kiedy?

Podziel się

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych odbędzie się w dniach 17-19 grudnia, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Organizator - Grupa MTP, zaprasza na najbardziej świąteczne spotkanie w Poznaniu, podczas którego będzie można nie tylko obcować ze sztuką, korzystać z licznych warsztatów, ale przede wszystkim kupić nietuzinkowe prezenty dla swoich najbliższych.

17 - 19 grudnia 2021 

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wejście Północne, od ul. Bukowskiej
Pawilon 6 

Zapraszamy na najbardziej świąteczne spotkanie w Poznaniu w godzinach: 
17.12.2021 (piątek): 12.00 - 19.00
18.12.2021 (sobota): 10.00 - 19.00
19.12.2021 (niedziela): 10:00 - 18.00

 

 

17 - 19 grudnia 2021 r., obędzie się najbardziej malownicze i świąteczne wydarzenie w Poznaniu.
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych co roku przyciąga tysiące osób, które lubią obcować ze sztuką i chcą zakupić unikatowe prezenty i ozdoby świąteczne.

UNIKATOWE PREZENTY I OZDOBY ŚWIĄTECZNE

Festiwal to idealne miejsce na świąteczne zakupy, ponieważ odbywa się przed Bożym Narodzeniem. Dzięki ofercie artystów, rzemieślników oraz projektantów mody można zakupić unikatowe, ręcznie robione prezenty, albo wziąć udział w warsztatach i samemu wykonać prezent dla bliskiej osoby.

STREFY FESTIWALU:

ART & CRAFT
Gotowe przedmioty wykonane przez artystów oraz rzemieślników: biżuteria, szkło, ceramika, galanteria skórzana, ozdoby świąteczne
i artykuły do dekoracji wnętrz, zabawki, rzeźba, malarstwo.

FASHION
Specjalna strefa dla projektantów mody, będą mogli zaprezentować i sprzedać swoje unikatowe stroje oraz dodatki do odzieży.

MATERIALS
W tej strefie Festiwalu znajdą się artykuły do twórczości plastycznej, szycia, decupage, robótek ręcznych – najpotrzebniejsze akcesoria oraz półprodukty.

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z CENAMI BILETÓW

 

* W tym samym czasie odbywać się będzie Cavaliada.