Organizator:

Bilety

Podziel się

Zapraszamy do zapoznania się z cenami biletów.

 

 

BILETY JEDNORAZOWEGO WSTĘPU

online

Bilet normalny, on-line 

15 PLN

online

Bilet ulgowy on-line dla uczniów, studentów, emerytów, rencistów i dzieci do 12-go roku życia

10 PLN

 

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii do sprzedaży udostępnia się dwie pule biletowe:

Bilety dla osób zaszczepionych  - pula dla osób deklarujących posiadanie ważnego certyfikatu szczepienia przeciw COVID-19 w dniu wydarzenia, szczepionkami dopuszczonymi na terenie Polski. Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów osoby w pełni zaszczepione nie są wliczane do limitu zgodnie z przyjętymi obostrzeniami. W przypadku wyprzedania biletów ogólnych dostępna będzie jedynie sprzedaż biletów dla osób zaszczepionych. Osoby nie posiadające ważnego certyfikatu, które zakupią bilet dla osób zaszczepionych nie zostaną wpuszczone na teren wydarzenia i nie będą mogły ubiegać się o zwrot biletów. W przypadku odwołania wydarzenia bilety zostaną zwrócone lub wymienione na voucher.

Bilety ogólne – pula podstawowa dostępna dla osób nie deklarujących szczepienia przeciw COVID-19. Pula ta jest ograniczona ilościowo zgodnie z wytycznymi określającymi ilość osób przebywających na terenie ekspozycji. W przypadku zaostrzenia wytycznych dla tej grupy osób wszystkie bilety zostaną zwrócone lub wymienione na voucher. W przypadku złagodzenia wytycznych dla tej grupy osób pula zostanie powiększona. W momencie wyprzedania biletów ogólnych dostępna będzie jedynie sprzedaż biletów dla osób zaszczepionych.

 

Bilet wstępu na Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych upoważnia do zwiedzania ekspozycji CAVALIADA EXPO tj. stoisk wystawców w pawilonie 6 oraz ARENY B w pawilonie 3A.

Masz pytanie?

Weronika Zimniak
Weronika Zimniak