Organizator:

Tegoroczny Festiwal dobiegł końca

Podziel się

Dzisiaj zakończyliśmy tegoroczny Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. Dziękujemy za udział w tym wyjątkowym i świątecznym wydarzeniu.

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych od lat cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród Zwiedzających jak i Wystawców - w tym roku nie było inaczej. Atmosfera, która towarzyszyła nam przez te trzy dni z całą pewnością udzieliła się każdemu, kto pojawił się w pawilonie 6. 

To jedno z najbardziej świątecznych wydarzeń w Poznaniu stało się idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie zdążyły kupić wszystkich prezentów pod choinkę lub brakowało im świątecznych dekoracji. 
Podczas Festiwalu można było zakupić m.in. biżuterię, odzież damską i dodatki odzieżowe; wyroby ceramiczne oraz ze szkła, szydełkowe czy zdobione techniką decoupage. Pojawiły się również obrazy, grafiki i kartki świąteczne. Nie zabrakło również artykułów do dekoracji wnętrz, zwłaszcza świątecznych bombek, ozdób czy świec. 

Prezenty niekoniecznie muszą być kupione, a często najcenniejsze są te wykonywane własnoręcznie. Osoby, które miały w planach wręczyć swoim najbliższym bardziej spersonalizowane, osobiste prezenty mogły wziąć udział w zorganizowanych warsztatach: 

Przystanek na Wianek 

Przez trzy dni wydarzenia, Kwiaciarnia Przystań Po Kwiaty prowadziła dwugodzinne warsztaty, podczas których uczestnicy mieli możliwość nauczyć się w jaki sposób wykonać wianki świąteczne, które idealnie mogły sprawdzić się jako ważny element dekoracyjny świątecznej aranżacji. 

 

Aromatyczne Święta 

Uczestnicy Festiwalu brali również udział w warsztatach organizowanych przez markę LaQ, podczas których tworzyli własne kule do kąpieli. Możliwość wyboru koloru i zapachu pozwoliła skomponować idealny bukiet zapachowy, tworząc prosty, ale wyjątkowy prezent. 

 

Dziękujemy za udział w tegorocznej edycji i do zobaczenia w przyszłym roku!