Organizator: Grupa MTP

Przedświąteczny Jarmark z masą atrakcji!

Podziel się

Jak co roku, w okolicach listopada zaczynasz zastanawiać się nad tym, co podarujesz bliskim osobom na Święta? Prezenty traktujesz bardzo personalnie i nie chcesz kupować ich w sieciówkach? Cenisz sobie unikalne, rękodzielnicze wyroby lokalnych artystów?

Nasz Festiwal szczególnie warto odwiedzić przed zbliżającymi się Mikołajkami i Świętami Bożego Narodzenia. Niczym tradycyjny Jarmark Świąteczny zachwyci Was nietuzinkowymi prezentami, ozdobami choinkowymi i dekoracjami od najlepszych rękodzielników i artystów

Szukasz pomysłu na prezent świąteczny?

Festiwal to idealne miejsce na świąteczne zakupy, ponieważ odbywa się przed Mikołajkami oraz Bożym Narodzeniem. Dzięki ofercie artystów, rzemieślników oraz projektantów mody można zakupić unikatowe, ręcznie robione prezenty, albo wziąć udział w warsztatach i samemu wykonać prezent dla bliskiej osoby.

Zrób sobie prezent – weź udział w warsztatach!

W poprzedniej edycji udało nam się zorganizować ponad 75 warsztatów! Również w tym roku uczestnicy Festiwalu będą mogli uczyć się nowych technik artystycznych, podczas spotkań z wystawcami. Najmłodsi będą mogli zrobić eko zabawki czy z włóczki, a rodzice mogą nauczyć się nowych technik zdobienia, obejrzeć pokaz malarstwa czy nauczyć się haftować!

W tym roku będziecie mieć okazję wziąć udział w towarzyszącym nam Festiwalu Kaligrafii - zobacz, jakie warsztaty odbędą się w jego trakcie.

Program warsztatów - Festiwal Kaligrafii

Festiwal to idealny pomysł na przedświąteczny weekend z dziećmi. Dzięki zadaszonemu terenowi, bez względu na warunki pogodowe, dzieci będą mogły wziąć udział w kreatywnych warsztatach. Będą mogły też wspólnie z nami stworzyć Poznański Łańcuch Świąteczny – czeka na Was wiele rozrywek i zabawy.

Zapraszamy na Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych w dniach 29 listopada - 1 grudnia 2019!

Kup tańszy bilet - 15 zł tylko w przedsprzedaży: