Organizator:

Przedstawiamy pierwszych Wystawców Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych 2021

Podziel się

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, to najbardziej malownicze i świąteczne wydarzenie w Poznaniu, które każdego roku cieszy się ogromną popularnością. Podczas tych wyjątkowych dni wszyscy, którzy lubią obcować ze sztuką mają szansę skorzystać z listy warsztatów artystycznych, ale też kupić nietuzinkowe prezenty świąteczne dla najbliższych!

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, to idealne miejsce na świąteczne zakupy. W tym roku odbędzie się tydzień przed Bożym Narodzeniem. Już 17-19 grudnia, dzięki ofercie artystów, rzemieślników oraz projektantów mody, będzie można zakupić unikatowe i ręcznie robione prezenty.

Z przyjemnością przedstawiamy pierwszych Wystawców, którzy pojawią się ze swoją ofertą podczas tegorocznego wydarzenia.

 

Avocado Pracownia Twórcza to marka, która lubi bawić się materiałem i zaginać normy, ale przede wszystkim wyróżnia się pomysłem. Podczas najbardziej malowniczego i świątecznego wydarzenia w Poznaniu, Zapuzzlowani zaproszą Was do świata nietypowych puzzli drewnianych.
Produkty Avocado Pracownia Twórcza spełniają podwójną funkcję dając nie tylko radość z układania, ale też stając się elementem dekoracyjnym. To idealny pomysł na świąteczny prezent.

 

 

 

 

Fundacja Projekty Kreatywne kocha tworzyć - celem fundacji jest rozwój twórczej kreatywności zarówno w obszarze sztuki jak i designu. Fundacja upowszechnia terapeutyczną rolę działań kreatywnych, skupia się także na indywidualnym rozwoju twórczym w imię przekonania, że sztuka może być źródłem radości, spełnienia i satysfakcji życiowej.
Celem Fundacji jest również pomoc w rozwoju wspólnot i społeczności lokalnych, czerpiąc inspirację ze wspólnych spotkań. Przez sztukę, działalność artystyczną i charytatywną, rękodzieło, rozwija wrażliwość i otwiera się na świat.