Organizator:

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych w wersji online!

Podziel się

Z radością informujemy, że w tym roku również będziemy z Wami – w wersji online.

Wiemy, jak bardzo nie mogliście doczekać się tegorocznego Festiwalu - w tym roku niestety nie będziemy mogli spotkać się w tradycyjny sposób, ale to nie oznacza, że Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych się nie odbędzie! W tak wyjątkowych czasach chcemy bowiem umożliwić Wystawcom zaprezentowanie swojej oferty w formie online!

 

Święta to najpiękniejszy czas w roku. Spotkania w rodzinnym gronie, cudowna atmosfera oraz niesamowite  prezenty. Jeśli tak jak My kochasz  ten czas i obdarowywanie innych wyjątkowymi podarunkami zapraszamy do udziału w tegorocznym Festiwalu w wersji online, który odbędzie się w dniach 25.11-20.12.2020r.  Jak co roku zapraszamy do udziału liczne grono wystawców, u których będzie można zakupić unikatowe prezenty oraz niezwykłe ozdoby świąteczne. Dzięki specjalnie przygotowanemu katalogowi wystawców, będziecie mogli znaleźć wyjątkowy prezent dla każdego. Aby czas poszukiwań był jeszcze przyjemniejszy na te dni, w których mieliśmy się spotkać, czyli 4-6 grudnia planujemy DNI ŚWIĄTECZNYCH OKAZJI  z promocjami, warsztatami online i innymi atrakcjami. Spędźcie z nami ten szczególny czas i obdarujcie swoich bliskich magicznymi prezentami!

Nadal trwa nabór wystawców. Zgłoś udział swojej marki w niezwykłym wydarzeniu i pokaż się online wielotysięcznej publiczności. Zapytaj o ofertę!

Skorzystaj z szansy i dołącz do wydarzenia już teraz.