Organizator:

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych tuż, tuż!

Podziel się

Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnej edycji Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych! Wydarzenie w tym roku odbędzie się 2-4 grudnia w Pawilonie PCC w ramach Poznańskiego Jarmarku Świątecznego. Zapraszamy!

 Z radością informujemy, że tegoroczna edycja Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych odbędzie się w towarzystwie Poznańskiego Jarmarku Świątecznego! Cieszymy się, że tuż przed mikołajkami i obchodami Bożego Narodzenia będziemy mogli Państwu zaprezentować ofertę lokalnych rękodzielników, artystów i rzemieślników! 

Wzorem ubiegłych lat wśród wystawców pojawią się zarówno twórcy sztuki użytkowej, oryginalnej mody, dostawcy półproduktów do DIY, a także autorzy biżuterii, ceramiki i ozdób świątecznych. Strefa wystawiennicza zostanie podzielona na Art& Craft, Fashion i Materials.

Nie zabraknie również warsztatów dla małych i dużych, strefy DIY, w której będzie można własnoręcznie wykonać prezenty dla najbliższych oraz przetestować swoje zdolności artystyczne. 

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które co roku przyciąga fanów unikatowych prezentów. Zapraszamy już 2-4 grudnia do Pawilonu PCC, na poziom 0.