bilety
pl
home

Zostań gwiazdą #GED17!

7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

więcej

Czytaj on-line Poznański Magazyn Targowy

Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

więcej

Decoupage - idealny prezent dla Mamy

Szkatułka na biżuterię, skrzyneczki, wieszaki - wszystko pięknie ozdobione techniką decupage - będzie idealnym prezentem na Dzień Mamy!

więcej

Poradnik Prezentowy - Dzień Mamy

Co kupić na prezent dla ukochanych Mam? Sprawdźcie nasze artystyczne propozycje :)

więcej

Pomysł na prezent na Walentynki cz II

Inspiracje na prezent walentynkowy dla niej i dla niego - takie prosto z serca!

więcej

Pomysły na prezent na Walentynki!

Czasem ręcznie wykonany drobiazg, w którego wykonanie włożyliśmy serce ma większą wartość niż najdroższa biżuteria. Przygotowaliśmy dla Was parę inspiracji na prezent na Walentynki!

więcej

Targi Poznańskie promują polską modę (video)

Tancerze You Can Dance zatańczyli w nowym spocie projektu Polska Moda. Zobacz piękną choreografię w loftowych halach MTP!

więcej

Video Relacja z Festiwalu :)!

3! 2! 1! Start!

więcej